Vážení rodiče,
tato informace je pouze pro ty děti, které budou o prázdninách chodit do školy.
Během letních prázdnin bude za provozu školky probíhat oprava terasy a oprava omítek ve všech šatnách. Terasa bude nejprve u obou vchodů uzavřena. To znamená, že nebudete moci vstupovat ani za branku. Pro vstup do budovy, budeme muset využívat vchod ze dvora u ředitelny. Na vašich čipech není pro toto místo oprávnění. U vchodu nejsou zvonky do tříd, takže nemůžete vstupovat ani přes bzučák. Musíme od Vás tedy čipy vybrat a přeprogramovat je. Co nejdříve je odevzdejte paním učitelkám.
V provozu bude nejprve třída Berušek a v případě potřeby i Motýlků. Do Motýlků bude nutno vstupovat přes Berušky. Po opravě části chodníku před rybičkovým vchodem se zprovozní i tento vchod, ale nevíme kdy. Děti budeme postupně přesouvat i do jiných tříd, podle toho, jak půjdou opravy šaten. Bude to trochu komplikované, ale zvládneme to.
Informace o tom, které třídy pojedou, budete mít na plotě u branky, na dveřích a na telefonu na třídních skupinách.
Prosíme, abyste parkovali na volných místech na parkovištích v blízkosti školy. Ne úplně u branky. Přes branku bude probíhat přeprava materiálu na opravy. Neparkujte ani dole na dvoře a před bránou, vjezd vypadá široký, ale není. Je nutné nechat celý prostor i před bránou volný pro zásobování. Nejde se v něm otočit. Musí se couvat. Může dojít k poškození překážejících aut.
Moc děkujeme.






